logo

Montessori mateřská škola Na cestě

O děti v naší školce pečujeme s respektem a zájmem o jejich individualitu. Děti se u nás naučí logicky uvažovat, mají zdravé sebevědomí a vysokou emoční inteligenci. Nebojí se řešit konflikty a hlavně - jsou šťastné. Angličtina a vyvážené jídlo je u nás samozřejmostí.

logo

Montessori základní škola Na cestě

Partnerský přístup je základem našeho školního vzdělávání. Děti vedeme k samostatnosti a zodpovědnosti, pomáháme jim poznat okolní svět i sebe samé a sázíme na radost z poznávání jako skutečnou a klíčovou motivaci pro získávání dalších informací.

logo

Montessori centrum Na cestě

Programy pro rodiče s nejmenšími dětmi. Přijďte společně objevovat, co znamená “montessori”, a nechte rozvíjet potenciál a schopnosti svého dítěte od nejútlejšího věku.

Aktivity připravujeme i pro nastávající rodiče.

V souladu s mimořádným nařízením Ministerstva zdravotnictví ze dne 10. 3. 2020 je základní škola od 11. 3. 2020 do odvolání uzavřená. Provoz školky zůstává beze změny.

 

Pár slov o nás...

 

Jana Brixí

Jana Brixí

ředitelka a zakladatelka

Zakladatelkou a ředitelkou školky a školy Na cestě je Mgr. Jana Brixí, která svoji činnost zahájila v roce 2012 založením centra Elipsa v Pardubicich. O dva roky později otevřela v ulici Pod Břízkami Mateřskou školku Na cestě a v roce 2016 také Základní školu Na cestě. Nyní již školka i škola sídlí pod jednou střechou v Husově ulici v Pardubicích. Nabídku našich služeb doplňují v rámci Centra Na cestě programy pro rodiče a děti od cca 1,5 roku.

Jana má montessori vzdělání v rámci několika kurzů zahraničních lektorů, mimo jiné AMI kurz (Association Montessori Internationale) předškolní pedagogiky pod vedením anglické lektorky Eliny Rautasalo a AMI kurz pro děti od 6 do 12 let pod vedením Carly Foster a Kyly Morenz.

Nadcházející akce

prosinec 2020 10 Čtvrtek
 1. 10.12.2020 14:00 16:00
  Kategorie události:

  Vánoční setkání

  Tradiční setkání u cukroví, koled a vánočního tvoření. I když s trochou omezení, ale to nám na náladě určitě neubere.

 2. 10.12.2020 16:30 18:00
  Kategorie události: Centrum

  Naše batole

  ... aneb vývojové potřeby věku 18 - 36 měsíců. Jak batole vnímá svět? Jak doma uzpůsobit prostředí? Nevíte si rady s konkrétními situacemi, které s vaším batoletem zažíváte? Přijďte na naše povídání a hned budete svému batoleti rozumět o něco více :) Kapacita omezená, rezervujte si místa na e-mailu montessorinaceste@gmail.com.

prosinec 2020 15 Úterý
 1. 15.12.2020 13:00 15:00
  Kategorie události:

  Podívej, co umím!

  Školáci za sebou mají od začátku roku spoustu práce. Je na čase se podělit o dojmy!

Navštivte nás...

Dveře nezavíráme. Napište nebo zavolejte a zastavte se. Rádi vám vše ukážeme.

Kontakt

MŠ, ZŠ a Centrum Na cestě
Husova 168
530 03 Pardubice

tel: +420 773 939 717
e-mail: montessorinaceste@gmail.com